Atomix VirtualDJ Pro 6.1.2 Build 301 Full

Atomix VirtualDJ Pro 6.1.2 Build 301 Full | 21.4 Mb

Atomix VirtualDJ Pro yazılımı daha çok amatör olarak remix işleri ile uğraşan mixci arkadaşlarımızın tercih ettiği programlardan biridir.Program ile şarkılar üzerinde bir çok mixlemeler yapabilirsiniz.Program alanında en çok tercih edilen yazılımlardan biridir.

Daha önceden kayıt ettiğiniz sesleri var olan şarkıların üzerine ekleyebilirsiniz yada ritim sayıları birbirini tutan şarkıları karıştırabilirsiniz.Program hem amatör hemde profesyonel kitleye hitap etmektedir.

Virtual DJ bir mp3 mix oluşturma programıdır. Carl Cox gibi dünyaca ünlü dj’lerin bile bilgisayarlarında bulunan bu mükemel dj programı sayesinde siz de kendinizi gerçekten bir dj gibi hissedeceksiniz. Müzik ile uğraşmayı seven herkesin çok seveceği bu program sayesinde sesleri kesip biçip efekt vermek veya farklı bir çok şeyi ekleyerek kendinize özgü müziklerinizi oluşturabilirsiniz.

Programın ne kadar detaylı ve profesyonel olduğunu djler tarafından kullanılmasından anlamak mümkün. İçerdiği bir çok özellik ile gerçekten mix programları arasında kendini en üst sıraya koyabiliyor. Gerçek bir Turntable kontrol ediyormuşcasına eğlenceli ve güzel bu program sayesinde tam bir dj olacaksınız.

Özellikler:
* İki bağımsız oynatıcı:
o Standart kontroller (play, pause, stop, cue)
o Ses kontrol
o Pitch kontrol (-34 to +34% arası)
o 3 bantlı dengeleyici
* Tek tuşla tempo senkronizasyonu veya karşılaştırma Yeni!
* BeatLock engine: Şarkılarınız zamana sığdırılıyor. Ve diğer dj’lerden daha hızlı çalışma imkanı veriliyor.
* Otomatik tempo karşılaştırması. (beat-matched)
* Dinamik tempo ayarlayıcı. Taşı bırak sistemi ile oldukça kolay.
* Gerçek scratch simulasyonu.
* Yapay scratch.
* Ve daha bir çok özellik virtual dj programında mevcut. Tabiki özelliklerini bir dj daha iyi anlayacaktır.

Downlaod
Download Virtual.rar for free on Filesonic.com

Leave a Reply