Photo Dvd Maker Professional

Orjinal boyutunu görmek için tıklayınız.

Photo DVD Maker Pro – güçlü ve kolay çarpıcı bir Slideshow oluşturmak için başvuru kullanmaktır. Bir uzman ya da acemi olsanız programı basit ve kullanımı kolay olması, fark etmez. Özellikler: ve ses dosyaları (fon müziği), şarkı sözleri, bir bağlantı empoze fotoğraf veya sınırsız sayıda video klipler sürekli bir slayt gösterisi oluşturmak başlıkları ve alt oluşturmak, 360 üzerinde geçiş efekti seçeneği ile geçiş efektleri empoze, Bir proje oluşturmak ve DVD, VCD veya SVCD biçimlerinde bir yanık herhangi bir ev oyuncu, iPod görüntüleme için, Sony PSP, ya da cep telefonu.

Oluşturmak ve fotoğraf slayt DVD veya tıklama ile CD göstermek yanmak
sadece birkaç tıklama ile kolayca kendi dijital fotoğraf albümü oluşturabilirsiniz. senin slayt önizleme sonra, kolayca boş bir DVD ya da CD, bilgisayar ve TV DVD veya VCD player ile hem zevk olabilir diske yazmak oluşturulan göstermektedir. işin birkaç dakika içinde, çıkış biçimleri olarak DVD, SVCD, VCD 2.0, MPEG, MPEG-4, FLV ile göz alıcı slayt gösterisi olacak.

İzle ve TV, PC, mobil cihaz, web sitesi, YouTube, MySpace dijital fotoğraf paylaşmak
Photo DVD Maker hızlı ve kolay profesyonel görünümlü fotoğraf slayt disk veya MPEG video dosyalarını ve eve büyük ekran TV, bilgisayar, web sitesi, iPod, PSP, YouTube, MySpace paylaşmak dijital fotoğraf albümleri DVD göstermek üretebilir.

Kaydet ve düzenleyin Fotoğraf, Resim ve Görüntü
DVD + R / RW, DVD-R/RW ya da CD-R veya CD-RW gerçekten resimler için mükemmel bir yer: Fotoğraflarınızı yüzlerce tek bir DVD ya da CD disk üzerine kaydedilebilir. Photo DVD Maker ile, bir DVD ya da erişilebilir PC’nize tarafından CD disk içine favori yüksek çözünürlüklü fotoğraflar kolayca arşiv yüzlerce. Eğer arşivlenmiş DVD veya CD arkadaşlarınız, aileniz, müşterileri veya iş arkadaşlarınızla disk paylaşabilirsiniz!

Orjinal boyutunu görmek için tıklayınız.

http://hotfile.com/dl/41941242/3e263…osetkursat.rar

Leave a Reply