Ulead VideoStudio 11.5.0157.1 PLUS (FULL)

Programın özellikleri;

Video düzenlemek için kullanabileceğiniz bu profesyonel program ile artık birçok video düzenleme işlemini evinizdeki bilgisayarınızda yapabileceksiniz. Profesyonel çalışmalar için kullanabileceğiniz bu program ile videolarınızı kolaylıkla düzenleyebileceksiniz.

VideoStudio Editor: Teknik düzenlemeleri editör ile gerçekleştirebilirsiniz. Istediğiniz sahneleri alıp kesip biçip, istediğiniz sahneye koyabilirsiniz. Yazılar ekleyebilir, efektler verebilirsiniz!

Movie Wizard: Yeni başlayanlar için ideal bir başlangıç noktası olacaktır. Temalarınızı belirleyin ve profesyonel başlangıç sahneleri yaratın. Foto slayt şovlarınızı yaparken efektler verin. Yakınlaşıp uzaklaşın. 3 adımda filminizi bitirebilirsiniz.
Ulead Video Studio 11.5.0157.1 PLUS (FULL) + Eklenti Paketi

(SORUNSUZ %100 FULL KULLANIN !! + KURULUM ACIKLAMASI)

~~ Program Bilgisi ~~
Sürüm: 11.5.0157.1 PLUS
Boyut: 362 MB
Dil: Ingilizce

DV-to-DVD Wizard™: DV’den DVD’ye yazdırmanın en kolay ve hızlı yolu. Sadece kamera kayıtlarını ve istediğiniz klipleri yakalayıp DVD klasörünün içine koyun. 2 adımda DVD’leriniz hazır. Üstelik menü başlık ve müzikleri ile birlikte!

Kesin High-Definition Çözümü: HD kayıtlarınızı geniş ekran tv’nizde izlemek için HD kayıtlarınızı DVD’ye yazabilecek bir programa ihtiyacınız var. Ve bu program tam aradığınız çözüm.

Dolby® Digital 5.1 Surround Ses: Dolby® Digital 5.1 Surround Ses sistemi ile evinizde kayıtlarınızı izlerken sanki sinemadaymış hissine kapılacaksınız.

Otomatik Renk ve Ton Filtresi: Uygunsuz ışık durumlarını otomatik olarak düzenler düzeltir.

MPEG Ayarlayıcı: En iyi kalite ve hızda kayıt kaydetmenize olanak tanır.

DVD Yazma: Tamamıyla interaktif DVD kayıtlar yapabilmenize, kendinize özel menünüzü oluşturabilmenize, bu menüye ek olarak resim veya müzik ekleyebilme imkanını size sunan bir program. Menünüzün her türlü ayarını belirleyebilme olanağı da var.

Ulead VideoStudio 11.5.0157.1 PLUS (FULL) + Eklenti Paketi

Rapidshare.com Linki

http://rapidshare.com/files/32657674…ret_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/32657555…ret_.part2.rar

Hotfile.com Linki

http://hotfile.com/dl/22017044/0bdfc…part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/22017077/4cb42…part2.rar.html

One comment

Leave a Reply